Nasz zespół

Agnieszka Kabaj-Jucha

Lekarz dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, gdzie uzyskała tytuł lekarza-dentysty. Ponadto absolwentka na kierunku ochrony zdrowia na UM we Wrocławiu; kosmetologii i medycyny estetycznej dla lekarzy na krakowskim KWSPZ oraz implantologii na Dental Skills Institute w Warszawie.

Dużą czasu spędza na dokształcaniu się na kursach i szkoleniach, aby zapewnić pacjentom jak najlepszą jakość leczenia. W gabinecie na co dzień zajmuje się leczeniem endodentycznym pod mikroskopem, chirurgicznym, implantologią oraz protokołami cyfrowymi, mającymi na celu zwiększyć komfort pacjenta.

————

Aleksandra Nawrocka-Kosiek

Lekarz dentysta

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, endodoncji mikroskopowej oraz chirurgii stomatologicznej. Nieustannie poszerza swoją wiedzę biorąc udział w licznych kursach, zjazdach i konferencjach stomatologicznych. W swojej pracy kieruje się dobrem oraz komfortem pacjenta. Cechują ją zaangażowanie, staranność oraz empatia. Medycyna regeneracyjna i przeciwstarzeniowa to jej pasja, którą rozwija w wolnym czasie. Ukończyła studia podyplomowe dla lekarzy i lekarzy dentystów z zakresu medycyny estetycznej na SWSM w Katowicach.

————

Olga Szczurek

Lekarz dentysta

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
Stale podnosi swoje kwalifikacje na licznych kursach oraz szkoleniach zarówno polskich jak i zagranicznych wykładowców (m. in. Orthodontic Seminars of California).
W pracy skupia się na holistycznym podejściu do leczenia ortodontycznego wykorzystując najnowocześniejsze metody leczenia wad zgryzu. Współpracuje zarówno z dziećmi, jak i
dorosłymi, zapewniając im piękny i funkcjonalny uśmiech. Najważniejsze jest dla niej indywidualne podejście do pacjenta. Swoją wiedzę wykorzystuje do tworzenia spersonalizowanych planów leczenia ortodontycznego szczegółowo prezentowanych
Pacjentom.

————

Anna Janocha

Asystentka stomatologiczna

Asystuje przy zabiegach stomatologii zachowawczej, endodoncji, prototetyki i implantologii. Praca daje jej wiele satysfakcji, ceni sobie w niej  zgrany zespół oraz wzajemny szacunek.

————

Natalia Kuschel

Koordynator kliniki

Ukończyła Tempdent College w Londynie  jako asystentka stomatologiczna (NVQ Level 3 Dental Nursing) oraz jest absolwentką na kierunku Biznes i Prawo na Coventry University w Wielkiej Brytanii.

Ukończyła również Akademię Managerską w 2014.