Cennik

KONSULTACJA PIERWSZORAZOWA
Konsultacja z pacjentem jest bardzo ważnym czynnikiem do nawiązanie relacji pacjent-stomatolog. Jest to wizyta, na której wykonujemy badanie wewnątrzustne, zdjęcia radiologiczne i zdjęcia wewnątrzustne. Jest to czas na rozmowę z pacjentem, na wstępne rozpoznanie problemu, postawienie diagnozy i określenie kosztów leczenia.
Od 150 zł

TOMOGRAFIA KOMPUTEROWA 3D
Dzięki tomografii w bezpieczny sposób planujemy zabiegi stomatologiczne. 
Wycinkowa 200 zł
Całościowa 300 zł


RTG PANTOMOGRAFICZNE (OPG)
Pantomogram jest to zdjęcie przeglądowe wszystkich zębów, zatok szczękowych, stawów skroniowych oraz kości szczęki i żuchwy.
120 zł

RTG CEFALOMETRCZNE

Zdjęcie cefalometryczne wykorzystywane jest zwłaszcza w ortodoncji. Ukazuje ono nie tylko zęby i otaczające kości, lecz całą czaszkę. W Aesthedent przyjmujemy pacjentów ze skierowaniem od lekarza kierującego.
150 zł

WYPEŁNIENIE

Największą zaletą kompozytów jest możliwość dostosowania ich koloru do barwy zębów. Wypełnienia kompozytowe są mniej inwazyjne i pozwalają przywrócić brakujące tkanki zęba. Trwałość i precyzję gwarantuje praca w powiększeniu.
Od 250 zł

LECZENIE KANAŁOWE  PIERWOTNE

Nasi stomatolodzy skutecznie leczą  najtrudniejsze przypadki endodontyczne. Podczas wizyty stosujemy mikroskop stomatologiczny, który pozwala na precyzyjne usunięcie miazgi z kanałów, wykonania ich dezynfekcji, następnie szczelnym wypełnieniu kanałów odpowiednimi materiałami.  Dzięki własnej pracowni RTG  jesteśmy w stanie monitorować leczenie kanałowe zarówno w trakcie, jak i po wypełnieniu kanałów.
Od 700 zł do 1500 zł

LECZENIE KANAŁOWE WTÓRNE

Tak zwane re-endo jest to powtórne leczenie kanałowe. Zabieg ten najczęściej przeprowadzany jest w przypadku, gdy w leczonym zębie ponownie pojawia się stan zapalny. Wiąże się to z usunięciem materiału wypełniającego kanały korzeniowe, opracowaniem kanałów oraz ponownym wypełnieniem. Cała procedura jest wykonywana pod mikroskopem.
Od 900 zł do 1800 zł

CHIRURGICZNE USUNIĘCIE ZĘBA

Chirurgiczne usuwanie zęba to zabieg, który wykonywany jest w sytuacji, kiedy okoliczności są nieco bardziej skomplikowane i zastosowanie tradycyjnej metody jest niemożliwe. Dzięki nowoczesnym metodom chirurgicznym i podaniu dobranego indywidualnie znieczulenia jest ono zazwyczaj nieuciążliwe dla pacjenta.
Od 500 zł

HIGIENIZACJA (skaling i piaskowanie)

Higienizacja to podstawa zdrowych zębów. W ramach higienizacji jamy ustnej usuwamy pacjentom kamień nazębny, a także osady powierzchniowe i bakteryjną płytkę nazębną. Zabieg zalecany jest przez Światową Organizację Zdrowia WHO co najmniej raz na 6 miesięcy.
Profilaktycznie higienizację zębów może wykonać każdy pacjent, warto jednak najpierw omówić indywidualne potrzeby ze stomatologiem.
Koszt 350 zł

IMPLANTY

Implanty zębowe to bezpieczny sposób na uzupełnienie braków w uzębieniu. Oferujemy kompleksowe leczenie implantologiczne.
Podczas wizyty uzyskasz także wszelkie niezbędne informacje na temat przebiegu procesu wszczepienia implantów, kwestii związanych z przygotowaniem do leczenia, jak i zaleceń w przypadku rekonwalescencji.
Implant  od 3500 zł, do 4500 zł
Korony stałej na implancie od 2200 zł

ORTODONCJA

Leczenie ortodontyczne pozwala na poprawę estetyki uśmiechu, wyleczenie wad zgryzu jak i zlikwidowanie pojedynczych nieprawidłowości w uzębieniu.
Konsultacja ortodontyczna 200 zł
Wizyta konsultacyjna ze zdjęciami i wyciskami 450 zł
Aparat stały (jeden łuk) od 2200 zł do 3500 zł
Aparat ruchomy 750 zł
Wizyta kontrolna od 150 zł do 300 zł

LICÓWKI

Licówki są rozwiązaniem, które pomoże Ci osiągnąć upragniony wygląd uśmiechu. Są popularnym wyborem dla osób z nie równymi zębami, przerwą między zębami lub zniekształconymi zębami.
Licówki to cienkie nakładki, które przykleja się na stałe do zębów aby nadać im bardziej estetycznego koloru i kształtu. Oferujemy różne opcje licowania.
Od 1500 zł

BONDING – LICOWKI KOMPOZYTOWE

Posiadamy szeroki wybór materiałów, palety barw do wyboru. Licówki kompozytowe to rozwiązanie, które dostosowujemy do potrzeb oraz oczekiwań naszych pacjentów.
800 zł

KORONA / MOST
Korony są zwykle potrzebne, jeśli masz uszkodzony lub osłabiony ząb, którego nie można naprawić plombą.
Most dentystyczny to sposób na uzupełnienie brakujących zębów poprzez oparcie go na zębach własnych.
Od 1500 zł

WYBIELANIE

Sposób na śnieżnobiały i olśniewający uśmiech!
Wybielanie laserem 1000 zł
Wybielanie nakładkowe 900 zł
Pakietu wybielania laserem + nakładki 1500 zł